8 SEBEP


Doğru sebepler doğru sonuçlar doğurur.

Gerçekten işinizi bir üst aşamaya taşımak istediğinizi biliyoruz. Bu yüzden sadece isteklerinize değil, ihtiyaçlarınıza da odaklanıyoruz. Böylece dijital strateji hedeflerinizi oluşturup optimum çözümler sunabiliyoruz. Üstelik tüm bu süreci tek merkezden yönetme imkanı sunuyoruz.

OPTIMUM DIGITAL STRATEGY

1. Optimum Dijital Strateji

Sektör ve markanıza uygun şekilde kapsamlı bir ön çalışma yapıyoruz. Devamında en verim sağlayacağınız yönleriyle dijital stratejinizi yeniden planlıyoruz. Böylece kurgulayacağımız her projede bu stratejiyi temel alıyoruz.

BRANDING & VISIUAL ECOSYSTEM DESIGNING

2. Yeni ve Modern Tasarımlar

Marka bileşenlerinizi dijital dünyaya uygun şekilde yeni ve modern bir tasarıma kavuşturuyoruz.

İster köklü ister yeni bir firma olun, firma ve markanızı temsil eden amblem, logo, renk paleti ve çeşitli şablon tasarımlarınızı dijital dünyaya uygun şekilde yeniliyoruz. Amacımız mevcut kimliğinizi değiştirmek değil, onu en iyi temsil edecek görünüme kavuşturmaktır.

Tek merkezden yönetimin en faydalı olduğu noktalardan biri de bu tasarımların tüm dijital varlıklarınıza uygulanabilir olmasıdır. Hatta gösterim alanı dijital olmayan fuar standı, araç giydirme kaplaması, kartvizit, katalog ve tabela gibi birçok tasarımınızda yenilenebilir olur.

3. Ölçülebilir Sistemler

İstatistiğin temelinde yatan "Ölçemediğiniz yönetemezseniz." düsturu içinde tüm verilerinizi ölçülebilir kılıyoruz. Websiteniz, dijital kampanyalarınız ve reklamlarınız gibi tüm dijital ürünlerinizin ölçümünü yaparak iyileştirilebilir olmasını sağlıyoruz.

Üstelik billboard, radyo, TV vb. geleneksel kanallarda doğrulanamaz ölçümler ve hedef kitleniz olmayan kullanıcılara ulaşımı da artık maliyetlerinizden çıkarabilirsiniz.

DIGITAL ECOSYSTEM ANALYZING & OPTIMIZATION
RESPONSIVE DESIGN & CROSS PLATFORM COMPATIBILITY

4. Ölçeklenebilir Platformlar

İster kurumsal, ister ticari (B2B, B2C, C2C) bir platforma sahip olun, öncelikle platformunuzun ölçeklenebilir olması gerekir. Böylece platformunuza erişim sağlayanlar bilgisayar, tablet ve telefonlarından giriş yaptıklarında aynı içeriğe doğru şekilde ulaşabilirler.

 

 


5. Ölçeklenebilir İçerikler

Çeşitli içerikler farklı platformlarda uygulanabilir olmalıdır. Bu bir ürün ise gerek Google aramalarında uygun şekilde gösterilebilir olmalı, gerek Amazon gibi bir pazaryerine entegre edildiğinde ek müdahalelere gerek kalmadan yayımlanabilir olmalıdır.


PREMIUM TEMPLATES

6. Özel Temalar

Aldığınız bir dijital platormun sürekli güncel kalabilmesi için doğru tema seçimi oldukça önemlidir. Bir diğer önemli konu ise destek ve bakım servislerinin sunulmasıdır. Sunduğumuz tüm temalar bu yetkinliklere sahiptir.

PREMIUM PLUGINS

7. Özel Eklentiler

Dijital platormunuzun ek fonksiyonları sorunsuz şekilde sergilemesi oldukça önemlidir. Bir diğer önemli konu güncelleme ve konfigürasyon noktasında sorunsuz olmasıdır. Sunduğumuz tüm eklentiler bu yetkinliklere sahiptir.

PREMIUM HOSTING

8. Özel Sunucu

Dijital platormunuzun sürekli erişilebilir ve güvenli olması oldukça önemlidir. Bir diğer önemli konu ise yoğun trafik vb. erişim zorluklarına uyumlu olmasıdır. Sunduğumuz tüm barındırıcılar bu yetkinliklere sahiptir.

SİZE ÖZEL BİR TEKLİF İSTER MİSİNİZ?


Doğru sonuçlar için bizimle iletişime geçin

Bu formu doldurduktan sonra sizinle 3 iş günü içinde iletişime geçeceğiz. Lütfen paylaştığınız bilgileri iletmeden tekrar kontrol ediniz.

[contact-form-7 id="101025"]