Sürdürülebilirlik konusundaki temel yaklaşımımız

Yeşil Teknoloji

Doğayla uyumlu teknolojik kaynakların kullanımı

Geri Dönüşüm

Tüm noktalarda geri dönüşümü optimum düzeye çıkarmak

Veri Ölçümü

Optimum kazanç ve tasarruf için tüm verilerin doğru analizi

Buradaki amacımız göstermelik değişiklikler yerine, gerçekten dünyamızı daha yaşabilir kılacak dönüşümlerdir.

Bir faturayı postayla göndermeyi tercih ettiğinizde kağıt ve yakıt gibi zararlı tüketimlerin yanında karbon ayakizinizi de büyütüyorsunuz. Bunun yerine e-posta olarak göndermeyi tercih etmeniz gerektiği gibi bilgileri dijital dönüşüm stratejinizine dahil ediyoruz.

DİJİTAL ARABİRİMLERİN ENTEGRASYONU

Merak etmeyin! Sürdürülebilirlik geleneksel duruşa ve firma karakterine karşı değildir

Yeni dünyada firmanızı en iyi temsil edecek stratejiyi üretiyoruz. Sektörel olarak vazgeçemeyeceğiniz ihtiyaçlarınız olabilir. Bu kapsamda örneğin ölçülebilirlik noktasında analiz yapacak yeterli doğrulukta veri sunamayan geleneksel yollarda ilerlemeye yine de devam edebilirsiniz. Ama en azından etkileşiminizi daha ölçülebilir kılan "QR" vb. arabirim uygulamalarıyla geleneksel etkileşiminizi de dijitalize etmenizi öneririz.

Yiğit KIRCA

Kurucu ve İş Geliştirme Sorumlusu

"IFL8 ekibi KOBİ'lerimizin sürdürülebilir dijital dönüşümüne odaklanmış durumdayız. Sadece optimize edilmiş strateji ve projeler üretmekle kalmaz, firmanızın bir departmanı hassasiyetinde ilerleriz. Geleneksel yapınıza modern dönüşümler arıyorsanız, doğru yerdesiniz."

Zorunluluk değil, bir tercih!

Sürdürebilirlik konusunun bir tercih olduğunun bilincindeyiz. Bizimle bu etiği paylaşan ve geliştirmemize katkı sağlayan firmalara teşekkür ederiz.

Size özel bir teklif talep etmeden önce standartlaştırdığımız mevcut çözümlerimize gözatabilirsiniz.
Tüm Ürün ve Hizmetlerimiz

Teklif Talep Formu

Bize işinizden ve projenizden bahsediniz.

Verdiğiniz bilgiler üzerinden iletişime geçeceğimiz için lütfen göndermeden önce tekrar kontrol ediniz. Genellikle 3 iş günü içinde kesin dönüş yaparız.

Gün: 1
Ay: 48
Türk Lirası: 5000