10+

A'dan Z'ye ihtiyaç duyabileceğiniz tüm dijital yazılım, tasarım ve hizmetleri tek bir noktadan alarak işlerinizi kolaylaştırıyoruz.

Web ve Mobil Uygulama Tasarımı, Google ve SEO Hizmetleri, Sosyal Ağ Hizmetleri, Logo-Grafik Tasarım, Gelişmiş Kurumsal Hizmetler, Özel Yazılımlar, Video Tasarım, Reklam Hizmetleri, Hosting-Sunucu-Veritabanı Hizmetleri ve daha fazlası...

Tüm Hizmetlerimiz

100+

Sektör ve hedefinize göre özelleştirişmiş modern ön yüz (frontend) tasarımlar sunuyoruz. Arkaplanda da (backend) gerekli fonksiyonların çalışabilmesi için en ideal eklentileri kullanıyoruz.

İstediğiniz mevcut bir tasarımı veya size sunacağımız örnekler arasından seçeceğiniz tasarım örneklerini özelleştirerek özgün tema, eklenti ve şablon tasarımlarını kullanabilirsiniz.

Portfolyolarımız

100%

Hayalleriniz ve taleplerinizi sektörel deneyimlerimizle birleştirerek bir füzyon ortaya koyuyoruz. Bu sayede hedef ve isteklerinizi, performans ve tasarımla birleştirerek optimum sonuca dönüştürüyoruz.

Aldığınız hizmetin ilk günkü kadar sağlıklı ve dinamik olması için memnuniyetinizi kalıcı hale getirecek bakım ve destek paketleri sunuyoruz.

Tüm Ürünlerimiz
İster dijitale ilk defa geçiyor, ister yenilenme gereksinimiyle temiz bir sayfa açmak istiyor olun, yapılması gereken işlerin yoğunluğu gözünüzde büyüyüyebir. Biliyoruz... "Bitene kadar imkansız gözükür." Tam da bu sebeple, talep ve isteklerinizi defalarca anlatma zahmetinden sizi kurtaracak, tek bir noktadan hizmet alabileceğiniz, profesyonel ve farklı sektörlerde deneyimli bir ekibimiz var. Üstelik daha kapsamlı çözümler üretme hedefiyle programlı olarak ekibimizi büyütüyoruz. İster kısa dönemli anahtar teslim projeleriniz, ister iş birliği çatısında orta-uzun dönemli projeleriniz için sizinle çalışmaktan memnuniyet duyarız.

7/24 İLETİŞİM

Çalışma saatleri dışında -acil durumlarda- iletişim kurabileceğiniz bir ekip üyemiz olur. Aynı gün sorunu çözmeyi hedefleriz.
Hizmet Garanti Şartları

Bakım ve Destek

Projenizin ilk günkü gibi sağlıklı çalışabilmesi için, projenize ölçeklendirilen özel tekliflerle bakım ve destek paketleri sunarız.
Bakım Paketleri

Zamanlama

Projeleriniz belirtilen süreler içinde teslim edilir. Dilerseniz profesyonel bir sözleşme yaparak bunu garanti altına alırız.
Tüm Sözleşmeler
Web Hizmetleri Danışmanlığı alarak firmanızın tüm dijital işlemler sorumluluğunu üstlenmeye hazırız. Dönemsel raporlar ve toplantılarla tıpkı firmanızın bir departmanı gibi uzaktan çalışabiliriz. Böylece alanında uzman ekip üyelerimiz bütçenize uygun optimum çözümleri hedefinize en uygun şekilde geliştirir.

Şimdi bir talep oluşturun ve size en uygun çözüm önerilerini sunalım.

TALEP OLUŞTUR