Garanti ve İade Şartları

IFL8.com sitesinden alışveriş yaparak “Mesafeli Satış Sözleşmesi”ni kabul etmiş olursunuz. Bu sözleşmeyle sahip olduğunuz garanti ve iade haklarınızı kapsayan konularda bilgi vereceğiz.

Uyarı

Bazı ürün ve hizmetlerimiz sadece sınırlı garanti kapsamında olup, iadesi yasalarca mümkün olmayan şartlar içerebilmektedir.

Kanun

Bu sözleşmedeki bir maddenin 6502 nolu Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile çelişmesi durumunda Kanundaki madde esas alınır.

Dikkat

Bu şartlardaki maddeler güncellenebilir ve takibinden kullanıcılar sorumludur.
Son Güncelleme: 22.01.2024, Pazartesi

Garanti ve İade Şartları

IFL8.com herkese açık olarak sadece dijital ürün ve hizmet satışı yapmaktadır. Bunlar danışmanlık, tasarım ve yazılım başlığında olup, bir kısmı alıcısına özelleştirilmiş olarak hazırlanmaktadır. Alıcısına göre özelleştirilmiş ürün ve hizmetlerin iadesi yasalarca mümkün değildir:

Danışmanlık

Danışmanlık Hizmeti sadece özel bir alanda alıcıya özelleştirilmiş verisetleri sunar. Bu tür hizmetler hiçbir koşulda garanti içermez, iade edilemez ve cayma hakkı kullanamaz.

Tasarım

Tasarım Hizmeti nihai ürün olarak satışa sunulmamış olabilir. Bu kapsamda özel bir alanda alıcıya özelleştirilmiş medyasetleri sunar. Bu tür hizmetler garanti içermez ve iade edilemez.

Yazılım

Yazılım Hizmeti nihai ürün olarak satışa sunulmamış olabilir. Bu kapsamda özel bir alanda alıcıya özelleştirilmiş kodsetleri sunar. Bu tür hizmetler garanti içermez ve iade edilemez.

Abonelik

Döngüsel Hizmet nihai avantajlı ürün olarak satışa sunulmamış olabilir. Bu kapsamda özel bir alanda alıcıya özelleştirilmiş döngüsetleri sunar. Bu tür hizmetler garanti içerir ve kısmen iade edilebilirler.

Mesafeli Satış Sözleşmesi > Cayma Hakkı

Garanti ve İade Şartlarıyla ilgili Açık İfadeler

Şeffaf satış politikası kapsamında ürünlerin garanti ve iade koşullarını, satın alacağınız ürün ve hizmet satış sayfalarında aşağıdaki ifadelerle açık şekilde gösteriyor olacağız:

Garantili

Limitli veya seçenekli garantiye dahil olan ürün ve hizmetleri ifade eder.

İade Edilebilir

Limitli veya seçenekli iadeye dahil olan ürün ve hizmetleri ifade eder.

Cayılabilir

Kanuna göre cayma hakkına dahil olan ürün ve hizmetleri ifade eder.

Garanti Dışı

Limitli veya seçenekli garantiye dahil olmayan ürün ve hizmetleri ifade eder.

İade Edilemez

Kanuna göre limitli veya seçenekli iadeye dahil olmayan ürün ve hizmetleri ifade eder.

Cayılamaz

Kanuna göre cayma hakkına dahil olmayan ürün ve hizmetleri ifade eder.