Bireysel Ürünler

Markalaşma yolunda ihtiyaç duyulan tüm bireysel dijital ürünleri kapsar.

Bireysel Ürün ve Hizmetler

Kurumsal Ürünler

Farklı ölçeklerde firmaların satış hizmetleri dışında kalan tüm kurumsal dijital ürünlerini kapsar.

Kurumsal Ürün ve Hizmetler

Ticari Ürünler

Ürün ve hizmet satışı yapan firmaların tüm dijital satış proje ve ürünlerini kapsar.

Ticari Ürün ve Hizmetler

Projeler ve Özel Uygulamalar

Bu paket, hedefi tanımlanmış ve değişiklik gerektirmeyecek salt proje ve uygulamarınız içindir.

Salt Proje ve Uygulamalar

Yapılacaklar listeniz alınır, tüm uygulamalar tamamlanır ve projeniz teslim edilir.

Bu proje tipinde öneri, danışmanlık ve proje alternatiflerini görebileceğiniz proje varyasyonları yer almaz. Proje amacı yapılacaklar listenizde yer alan her maddeyi açıklandığı şekilde uygulmaktır. Teslim sonrası ihtiyaç duyulan değişiklikler, revizyon token krediniz yok ise ekstra olarak ücretlendirilir.

Bu paket, hedefi tanımlanmış olsa da değişiklik gerektirebilecek proje ve uygulamarınız içindir.

Ön Çalışma, Geliştirilmiş Proje ve Danışmanlık

Yapılacaklar listeniz alınır, ve talep edilen ek bilgiler ışığında salt projeniz için bir ön çalışma yapılarak geliştirilir. Uygulama öncesi proje varyasyon taslakları arasından son kararınız alınarak uygulamaya geçilir. Tüm proje sürecinde sunulan danışmanlık hizmeti, en iyi sonucun tarafınıza teslim edilmesiyle sonuçlanır.

Bu proje tipinde öneri, danışmanlık ve proje alternatiflerini görebileceğiniz proje varyasyonları yer alır. Beğenileriniz, kullanım kolaylığı, tasarım ve kullanıcı dostu arabirimler gibi farklı parametreler bu varyasyon seçeneklerinde yer alır ve bunlar arasında en uygun projeyi seçme fırsatınız olur. Proje amacı yapılacaklar listenizde yer alan her maddeyi en ideal şekilde geliştirerek uygulamaktır. Teslim sonrası, projede yer almadığı için danışmanlık önerisinde belirtilememiş ihtiyaç duyulan değişiklikler, revizyon token krediniz yok ise ekstra olarak ücretlendirilir.

Bu paket, hedefi gelişime açık ve düzenli değişiklik gerektirebilecek proje ve uygulamarınız içindir.

En az 12 aylık sözleşme gerektiren bu paket aylık olarak sunulan, değişiklik haklarınızı ifade eden, farklı revizyon token kredilerine sahiptir. Ücretlendirme aylık olarak planlanır ve dilerseniz ek token kredileri, sözleşmeli kullanıcılara özel fırsatlarla satın alınabilir.

Ön Çalışma, Dinamik Proje ve Danışmanlık

Yapılacaklar listeniz alınır, ve talep edilen ek bilgiler ışığında salt projeniz için bir ön çalışma yapılarak geliştirilir. Uygulama öncesi gelişime açık olarak tasarlanan proje varyasyon taslakları arasından kararınız alınarak uygulamaya geçilir. Tüm proje sürecinde sunulan danışmanlık hizmeti, dinamik projeniz için her yenilik sürecinde en iyi sonucun uygulanması ile devam eder.

Bu proje tipinde öneri, danışmanlık ve proje alternatiflerini görebileceğiniz proje varyasyonları yer alır. Beğenileriniz, kullanım kolaylığı, tasarım ve kullanıcı dostu arabirimler gibi farklı parametreler bu varyasyon seçeneklerinde yer alır ve bunlar arasında gelişime açık olarak tasarlanmış projeyi geliştirme fırsatınız olur. Proje amacı yapılacaklar listenizde yer alan her maddeyi en ideal şekilde geliştirmek ve dinamizmi engellemeyecek şekilde uygulamaktır. Sözleşme bitimiyle proje teslim edilmiş sayılır ve sözleşmenin yenilenmemesi durumunda ihtiyaç duyulan değişiklikler ekstra olarak ücretlendirilir.

Revizyon token kredileri, değişiklik gerektirebilecek proje ve uygulamalarınızda kullanılır.

Sipariş sırasında sepetinize eklenebilecek token kredileri, sadece sözleşmeli paket sahipleri tarafından ek olarak da satın alınabilmektedir. Sözleşmesi bulunmayan kullanıcıların ek revizyon talepleri freelance projeler kapsamında saatlik olarak ücretlenmektedir.

Revizyon Kapsamı

Revizyonlar aşağıdaki işlemlerle sınırlıdır:

 • Web sayfası düzenleme, ekleme, stil değiştirme ve fonksiyon* kazandırma
 • Ürün sayfası düzenleme, ekleme, stil değiştirme ve fonksiyon* kazandırma
 • Yazılı içerik şablonu düzenleme, ekleme ve stil değiştirme
 • Medya içerik şablonu düzenleme, ekleme ve stil değiştirme
 • Grafik şablonu düzenleme, ekleme ve stil değiştirme
 • Kurumsal içerik şablonu düzenleme, ekleme ve stil değiştirme
 • Sosyal medya içerik şablonu düzenleme, ekleme ve stil değiştirme
 • E-posta kampanya şablonu düzenleme, ekleme ve stil değiştirme

*Yeni ve özel eklenti yazılımı ile mevcut eklenti düzenleme işlemleri fonksiyon kazandırma kapsamında değildir.

Freelance projeler, tüm özel proje ve uygulamalarda kullanılır.

Projenizin tahmini tamamlama süresi baz alınarak, size özel bir teklif oluşturulur. Proje bütçesi, onaylanmış teklif tutarını aşmaz.

Sözleşmesi bulunmayan kullanıcıların ek revizyon talepleri de freelance projeler kapsamında saatlik olarak ücretlendirilmektedir.

Freelance Kapsamı

Freelance projeler aşağıdaki işlemlerle sınırlıdır:

 • Web Hizmetleri: Sunucu yönetimi, web site yönetimi, e-posta yönetimi, sosyal medya yönetimi vb.
 • Dijital Tasarımlar: Web tasarım, grafik tasarım, medya ortamı tasarımı, sosyal medya şablon tasarımı, kurumsal şablon tasarımı
 • Wordpress-Woocommerce Mevcut Tema Özelleştirme
 • Wordpress-Woocommerce Mevcut Eklenti Özelleştirme
 • Wordpress-Woocommerce Yeni Tema Yazılımı
 • Wordpress-Woocommerce Yeni Eklenti Yazılımı

Satış Öncesi

Ürün ve Hizmetler

Satış Sonrası

Tüm ürünlerinimiz adınıza faturalıdır ve adınıza lisanslanır. Aldığınız hiçbir ürün telif hakkı içeren öğeler içermez. Satın alma anahtarı gibi bazı lisans ispatı gerektiren 3. parti ürünlerin tamamı size özel edinilmiştir ve bu tip tüm ispat eklerini içerir.

Satın alma tipinize göre bazı ürünleri sadece belirtmiş olduğunuz marka (brand licence) ve alan adı (domain licence) ile birlikte varsa sınırlandırılmış süre içerisinde kullanılması kısıtlandırılmış olabilir. Bu bilgiler satın alma öncesi açıklama kısmında şeffaf şekilde belirtilir.

Danışmanlık hizmeti seçili proje paket içeriğiyle sınırlıdır. Kapsamlı bir danışmanlık hizmeti, varsa ürün satın alma sırasında opsiyonel olarak seçilip, sipariş edilebilir. Sadece sözleşmeli kullanıcılar, sözleşmelerinde belirtilmiş haklarıyla tam danşmanlık hizmeti alabilmektedir. Projeden bağımsız bir danışmanlık hizmeti sunulmamaktadır.

Değişklik talepleri, revizyon token kredileri ile gerçekleşir. Bu krediler ürün ve hizmet siparişlerinde opsiyonel olarak seçilebiir.

Sözleşmesi olmayan paketlerde, ürün ve hizmet satın alımı sırasında sipariş verilmemiş revizyon token kredileri sonradan sipariş edilemez. Dolayısıyla değişiklik talepleri freelance proje kapsamında saatlik olarak ücretlendirilir.

Sözleşmeli paketlerde, mevcut revizyon token kredileri tükenirse, avantajlı token kredileri satın alınabilir. Dahası, kendilerine ayrılmış sabit çalışma saatleri olması dolayısıyla, değişiklik talepleri daha hızlı gerçekleştirilir.

Değişiklik talepleri, paket içeriğiyle sınırlı olup, proje kapsamı dışında kullanılamaz.

Ürün ve hizmet açıklamalarında şeffaf şekilde tahmini teslim tarihi verilmiştir.

Revizyon ve dolayısıyla oluşan ek kontroller, önceden belirtilerek onayınıza sunulacak ek süreler gerektirebilir. Hiçbir revizyon ve dolayısıyla oluşan ek kontrol süresi, belirtilen son teslim tarihini aşmaz.

Yukarıda belirtilen ve IFL8.com teslim yükümlülük politikasına uymayan tüm durumlar, satış sözleşmesinde aksi yer almaması durumunda, kullanıcı lehine yükümlülükleri taahüt eder. Buna göre, Tüm projelerde belirtilen teslim süresinin IFL8.com kaynaklı aşılması durumunda, her beş (5) iş günü başına toplam ücret üzerinden %10 kullanılabilir kredi hesaba tanımlanır veya %5 ücret iadesi sağlanır. Aşım süresinin on dört (14) günü aşması durumunda tam ücret iadesi sağlanır.

Başlatılmamış projeler gerekçesiz %100 iade kapsamındadır.

Başlatılmış ürün ve hizmetler alıcıya özel tasarlan ve bazı durumlarda dış kaynaklardan adınıza satın alınan, hosting, tema vb. 3. parti yazılım ve hizmetler ihtiva etmesinden ötürü ücret iadesi bulunmamaktadır.

Tüm ürünler varsa ek garanti süreleriyle satın alınabilir. IFL8.com satın alınmış ve garanti süresi bitmiş bir ürünün sonradan satın alınabilecek ücretli garanti süresi üzerinde edinme hakkınızı saklı tutar.

Tüm garantiler “ihlal şartları”yla sınırlıdır ve bu mesafeli satış sözleşmesi ile varsa hizmet sözleşmesinde belirtilmiştir.

Ödemeler havale, eft, hesap ve banka kartıyla güvenli şekilde gerçekleştirilebilir. Sözleşmeli kullanıcılar, cari hesapları üzerinden aylık toplu ödeme gerçekleştirebilir.

Kabul edilen kartlar Visa, Master, Maestro ve Troy logolu banka ve kredi kartlarıyla sınırlıdır. Vade farkı ile birlikte, harcama tutarınıza göre belirlenen taksit seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Olası iade durumlarında iade ücreti kullandığınız ödeme yöntemine iade edilmektedir. Yurtiçi ve yurt dışı üzerinden gerçekleştirilen “Havale/EFT iadeleri”nde transfer bedeli anlaşmalı banka olmaması durumunda tarafınıza yansıtılabilmektedir.

Havale/EFT ödemelerinde, sipariş ekranında belirtilen talimatları uygulamanız durumunda anında işlem bildirimi alır ve ve tam tutar ile sipariş no gibi kontrollerin ardından ödemenizi en geç 1 saat içinde onaylamış oluruz.

Olası iade durumlarında , iade tutarı gönderen hesabına iade edilir. Yurtiçi ve yurt dışı üzerinden gerçekleştirilen “Havale/EFT iadeleri”nde transfer bedeli anlaşmalı banka olmaması durumunda tarafınıza yansıtılabilmektedir.

Sitemizin tamamında SSL protokolü uygulanmaktadır. Buna ek olarak ödemeleriniz TCMB lisanslı ve gelişmiş güvenlik standartları olan PayTR aracılığıyla 3D-Secure işlemine tabi olarak gerçekleştirilmektedir.

İhtiyaç duyulan değişikliklerin dinamik şekilde, sözleşmeli kullanıcılara ayrılan özel çalışma saatlerinde daha hızlı tamamlanacağı, uzun vadeli projeler için geliştirilmiş paketleri ifade eder. Kurumsal çözümler kapsamında diğer paket ve hizmetlerle birleştirilebilir, daha avantajlı aylık sabit fiyatlandırmalardan faydalanabilirler.

Sözleşmeli ürün ve hizmetler sadece IFL8 ekibi kontrolünde olmalıdır. Bu kapsam dışındaki müdahaleler, sunucu ve hesap değişiklikleri ile cari ödeme yükümlülüklerin yerine getirilmemesi durumunda sözleşme ihlali gerçekleşir.* Detaylar için sözleşme örneğini kontrol edebilirsiniz.

* Sözleşme madde ve şartları, kurumsal çözümler kapsamında değişiklik gösterebilir.

Sözleşmenizi belirlenmiş tarihten önce sonlandırmak istemeniz durumunda, on dört (14) gün önceden tarafımıza “Erken Hizmet Sonlandırma Dilekçesi”ni posta yoluyla göndermeniz gerekmektedir. Postanız elimize geçmenizi takip eden üç (3) iş günü içinde işlemeniz tamamlanır. Sonlandırma sürecinde hesap bilgilerinizin tamamı tarafınıza teslim edilir ve kalan anlaşma süresinin %40’ı ile sözleşme kapsamında uygulanmış indirimlerin tamamı tarafınızdan tahsil edilir.*

* Sözleşmesini erken sonlandırılan bir firmanın sonlandırma gerekçesinin sözleşme yenileme talebi olması durumunda, tahsilat tutarı değişiklik gösterebilir. Sözleşmesini erken sonlandıran firma, on dört (14) gün içinde yeni bir sözleşme yapmaz ise, gelecekte sözleşme ile kazanacağı indirimli haklardan yararlanamaz.

Firmanızın birden fazla sözleşmeye sahip olabilir. Her sözleşme, bitimine 2 ay kala posta yoluyla bilgilendirilir ve yeni sözleşme teklifimizi iletiriz. Sözleşme süresi bitmeden on dört (14) gün içinde sözleşmenizi yenilemeniz gerekmektedir.* Yenilenmemesi durumunda sözleşme ile birlikte faydalandığınız geçmiş ve gelecek avantajları kaybedersiniz.

* Yenileme süresi geçmiş sözleşmeler, yeni sözleşme olarak değerlendirilir ve yeni sözleşme tipi üzerinden tekrar fiyatlandırılır.

Değişiklik talebiniz belirtilen tarihler arasında tamamlanacaktır.

Revizyon token kredinizin yetersiz olması veya token kredi siparişinizin onaylanmaması durumunda işleminiz “beklemede” kalır.

Üç (3) iş günü “beklemede” olan değişiklik talepleri iptal edilir.

Havale/EFT işlemlerinde özel günler hariç 1 ila 3 iş günü, kartlı ödemelerinizde bankaya göre değişmekle birlikte ertesi günü tarafımızca onay verilen iade tutarının ekstrenizden düşmesi 3-14 gün sürebilmektedir. Bankanızı arayarak bankanıza olan iade süreci hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Her dijital üründe çeşitli sebeplerden sorunl yaşamak mümkündür. Tüm sorunlar çözülebilir.

Pazar günleri hariç, çalışma saatleri (08:00-18:00) içerisinde tüm konularda destek talebi oluşturabilirsiniz. Acil sorunlar için “panik butonu”nu kullanılabilirsiniz; en geç 1 saat içinde geribildirim alırsınız.

İşlem yoğunluk ve önem sırasına göre tüm geribildirimlerin en geç 6 saat içerisinde tamamlanacağını taahhüt ederiz.

Hesabım bölümünden varsayılan hizmetinizi görüntüleyebilir, değişiklik taleplerinde bulunabilirsiniz.

Geçeceğiniz standart sözleşmeli pakette özelleştirme taleplerinizi satış birimine ileterek, projenize uygun değişiklikleri talep edebilirsiniz.

Sözleşmeli pakete geçen mevcut kullanıcılar beş (5) gün test süresine sahiptir ve memnun kalmamaları durumunda önceki paketine ücretsiz cayma hakları bulunmaktadır.