SSS

Sık Sorulan Sorular

Öne Çıkanlar

Tüm ürünlerinimiz adınıza faturalıdır ve adınıza lisanslanır. Aldığınız hiçbir ürün telif hakkı içeren öğeler içermez. Satın alma anahtarı gibi bazı lisans ispatı gerektiren 3. parti ürünlerin tamamı size özel edinilmiştir ve bu tip tüm ispat eklerini içerir.

Satın alma tipinize göre bazı ürünleri sadece belirtmiş olduğunuz marka (brand licence) ve alan adı (domain licence) ile birlikte varsa sınırlandırılmış süre içerisinde kullanılması kısıtlandırılmış olabilir. Bu bilgiler satın alma öncesi açıklama kısmında şeffaf şekilde belirtilir.

Tüm ürünlerimiz en az 3 ay süreyle garantilidir. Fonksiyonlarının doğru çalışmaması durumunda iade edilebilir. Ürünlerimizin test süresi yoktur. Adınıza alınan ve(ya) kullanılan 3. parti yazılım ve hizmetler iade edilemezler.

Tüm ürünler varsa ek garanti süreleriyle satın alınabilir. IFL8.com satın alınmış ve garanti süresi bitmiş bir ürünün sonradan satın alınabilecek ücretli garanti süresi üzerinde edinme hakkınızı saklı tutar.

Tüm garantiler hizmetin sağlandığı konumda kalmasıyla devam edebilmektedir. Örneğin, x bir konuma (hosting) kurularak teslim edilmiş bir web sitesi, farklı bir barındırma servisine taşınırsa, garanti geçersizdir.

Ürün açıklamalarında şeffaf şekilde tahmini teslim tarihi verilmiştir. Revizyon ve dolayısıyla oluşan ek kontroller bu sürenin uzamasına yol açabilir. Hiçbir revizyon ve dolayısıyla oluşan ek kontrol süresi, teslim tarih aralığından fazla süremez. Bu durumda ödemeniz sistem tarafından iade edilir; iade, ödeme yönteminize göre 1-14 iş günü sürebilmektedir; kredi kartı iadeleri bankanızın belirlediği süreyi aşmaz.

Satın aldığınız ürünle ilgili direkt ve(ya) birincil ilişkili diğer konuları ile doğrudan destek sağlarız. Örneğin, bir web sitesi kurulumu sonrası, çalışma prensibi, fonksiyon değişikliği veya tema ayarları gibi çeşitli sorularınızla ilgili iletişim kurabilirsiniz.

Her dijital ürün çeşitli sebeplerden ötürü sorunlarla karşılaşabilir. Tüm sorunlar çözülebilir.

Pazar günleri hariç, çalışma saatleri içerisinde tüm konularda doğrudan iletişim kurabilir, önemli sorunların tamamı için panik butonunu kullanarak 1 saat içinde dönüş alabilirsiniz.

İşlem yoğunluk ve önem sırasına göre tüm işlemler en geç 12 saat içerisinde tamamlanır.

Satın Alma, Ödeme ve İade İşlemleri

Ödemelerinizi Visa, Master, Maestro ve Troy logolu banka ve kredi kartlarınızla gerçekleştirebilirsiniz. Harcama tutarınıza göre taksit seçenekleri çıkabilmekte, taksit sayısına bağlı oluşan vade farkı tarafınızdan önceden belirtilecek tutarda tahsil edilmektedir.

Olası iade durumlarında iade ücreti kullandığınız ödeme yöntemine iade edilmektedir. Yurtiçi ve yurt dışı üzerinden gerçekleştirilen “Havale/EFT iadeleri”nde transfer bedeli anlaşmalı banka olmaması durumunda tarafınıza yansıtılabilmektedir.

Havale/EFT ödemelerinde, sipariş ekranında belirtilen talimatları uygulamanız durumunda anında işlem bildirimi alır ve ve tam tutar ile sipariş no gibi kontrollerin ardından ödemenizi en geç 1 saat içinde onaylamış oluruz.

Olası iade durumlarında , iade tutarı gönderen hesabına iade edilir. Yurtiçi ve yurt dışı üzerinden gerçekleştirilen “Havale/EFT iadeleri”nde transfer bedeli anlaşmalı banka olmaması durumunda tarafınıza yansıtılabilmektedir.

Sitemizin tamamında SSL protokolü uygulanmaktadır. Buna ek olarak ödemeleriniz TCMB lisanslı ve gelişmiş güvenlik standartları olan PayTR aracılığıyla 3D-Secure işlemine tabi olarak gerçekleştirilmektedir.

Havale/EFT işlemlerinde özel günler hariç 1 ila 3 iş günü, kartlı ödemelerinizde bankaya göre değişmekle birlikte ertesi günü tarafımızca onay verilen iade tutarının ekstrenizden düşmesi 3-14 gün sürebilmektedir. Bankanızı arayarak bankanıza olan iade süreci hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.