SON GÜNCELLEME 22 ŞUBAT 2021, PAZARTESİ

3 AY STANDART GARANTİ


Tüm hizmetlerimiz 3 ay standart garanti ile birlikte gelir. Bu süre boyunca destek, bakım, optimizasyon ve yedekleme hizmetleri ücretsiz olarak verilir.

Seçtiğiniz ürünlerde ek garanti opsiyonları bulunabilir veya bu garanti süresini harici olarak tanımladığınız hizmet üzerinde başlatabilir veya sürdürebilirsiniz.

Belirtilecek durumlar standart ve harici garanti sürelerinizi iptal edebilir ve hizmetiniz tek taraflı sonlandırılabilir. Bu yüzden satış öncesi ve sonrası bu sayfayı okumanız ve gerekiyorsa yazdırmanız gerekmektedir.

GARANTİ TİP VE SÜRELERİ

3 aylık standart garanti süresi opsiyonel olarak -varsa- 6, 12, 24 ve 36 aylık dönemlere uzatılabilir veya harici garanti süresi farklı bir ürün olarak satın alınarak istenen siteye tanımlanabilir. Opsiyonel garanti süreleri, harici garanti sürelerine oranla daha ekonomiktir fakat iade edilemezler.

 

 

 

HARİCİ GARANTİ SÜRESİ İADESİ

Satın alınmış harici garanti süreleri 15 gün içinde koşulsuz iade edilebilmektedir. Olası bir garanti ihlali durumunda sadece harici garanti süreleri kısmen iade edilmektedir. İşbu kısmen iadeler -varsa- kalan her 12 aylık dönem ve katları için satın alındığı tarih baz alanarak hesaplanarak ücret iadesi şeklinde gerçekleştirilir.

 

 

GARANTİ İHLALLERİ


Tarafımızca sağlanmayan aşağıdaki işlemler garanti ihlalleri olarak kabul edilmektedir ve garantiniz tek taraflı sonlandırılmasıyla sonuçlanır:

  1. FTP ve MySQL konum değişiklikleri,
  2. Lisanssız (Warez) tema ve eklenti yüklemeleri,
  3. admin@siteadi.com olarak tarafımıza tanımlı e-posta adresiyle oluşturulan web geliştirici hesapların düzenlenmesi veya iptal edilmesi,
  4. 3. taraflarla site giriş, geliştirme ve güvenlik bilgilerinin paylaşılması,
  5. Sitenin farklı bir alan adına taşınması.

İhlal Sonrası Süreç

İhlal tespitinde müşteri konu hakkında bilgilendirilir ve gerekli işlemler yapılır.

 

 

Yeni Garanti Süreci

İhlal sonrası sitede gerekli düzenleme işlemlerini takiben yeni harici garanti süresi satın alınabilir ve ilgili siteye tanımlanabilir.